war
Konu Basligi-> Victor denen arkadaşa sevgilerimle. (HAKSIZ BAN)
priesttt2 || 9 Mart 2020, Pazartesi 18:25

Merhabalar.

(RESİMLER EKTEDİR)

Bugün (09.03.2020) saat 18:00 da cz de ben(PriestLazimDi), MrBison, 4N4BELLA, AsasinationeR, ile partydeydik.

GM Victor beni teleport etti ve oyundan çıkmadan Anydesk açmamı istedi. Bende aynı şekilde oyundan çıkmadan AnyDesk indirdim ve kendisine verdim. Bilgisayara bağlandıktan sonra oyundan çıkmamı istedi. Yine dediğini yaptım. Masaüstünde, İndirilenler klasörüne baktı ve birşey görmedi. Ama geridönüşüm klasöründe silinme tarihi 21.02.2020 olan bir dosya gördü dosyayı masaüstüne alıp kontrol ettiğinde daha önceden indirilmiş ve kullanılmamış rar dosyası içinde olan olda olduğu bile unutulan malum programı gördü. 


1.si: Hangi hakla pm atıp AnyDesk ver yoksa seni banlarım diyip tehdit ediyorsun.

2.si: Sen kimsin ki bilgisayarıma girip kontrol ediyorsun. Hadi girdin kontrol ettin diyelim birşey bulamadın. Oyunun legal açık olduğunu gördün. Girip dosyaları kurcalayıp eski tarihli olan kontrol bile etmediğin bir dosyayı görüp ne hakla ban atıyorsun.

3.sü: Defalarca illegal kullanan şahısları şikayet etmem ve şikayetimde haklı çıkıp banlanmalarına sebep olmama rağmen nasıl böyle bir davranış içinde oluyorsunuz?

4.sü: Discorda girip kendimi savunmak için açıklma yapmaya çalışırken ne hakla Discorddan banlıyorsun? @Professor en kısa zamanda bu konuyla alakalı işlem yaparsanız sevinirim. Yoksa insanlar artık adaletinizden de şüphe duymaya başlar. 


|| 9 Mart 2020, Pazartesi 18:25 Tarihinde Konu Baslatildı

Konu Yorumları
Cevap : priesttt2 || 9 Mart 2020, Pazartesi 18:39

Mesele char falan değil, charın derdinde değilim 64lvl Priest bi santa eventte kasılır. Üstelik üstünde hiç item yok doğru düzgün +6 paper set hp falan. Gerçek anlamıyla haksız yere hem oyundan hem discorddan ban yedim ya onun derdindeyim ben.